Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 07:38:10

Чернігівська митниця ДФС: "єдине вікно" приваблює все більше підприємців

10.12.2016   11:56Агенцiя

Система «єдиного вікна», що працює на митниці з 1 серпня цього року, значно спростила підприємцям, які займаються зовнішньоекономічної діяльністю, здійснення митного оформлення.

Автоматизація та удосконалення процесів інформаційного обміну між митницею, суб’єктами та контролюючими органами, що приймають участь у митному оформленні, призвела до зменшення часу та бюрократичних процедур (паперового документообігу). Фахівці Чернігівської митниці ДФС повідомили про зростання кількості підприємців, які позитивно оцінили нововведення.   
   
Зі свого боку митники докладають зусиль, щоб налагодити дієву комунікацію з даного питання з підприємцями в області. Проведено низку зустрічей з представниками бізнесу, брокерських організацій, суб'єктів господарювання у Чернігові, Новгород-Сіверському, Прилуках, Сновську – у місцях, де функціонують підрозділи митного оформлення. Під час зустрічей обговорили, насамперед, проблемні питання, а також механізм дії «єдиного вікна» у різних режимах (імпорт та експорт), функціональні можливості програмного забезпечення, умови злагодженої роботи трьохсторонньої системи декларант – контрольні служби – митниця.

Як наслідок, митники констатують зростання кількості митних оформлень за принципом «єдиного вікна». Якщо протягом серпня спостерігалися поодинокі випадки, то у листопаді декларантами подано 903 заявки, а відсоток оформлених за допомогою «єдиного вікна» митних декларацій зріс до 34-х від загальної кількості митних декларацій.

На жаль, ще залишилися проблемні питання, що заважають застосовувати «єдине вікно» на повну потужність. По Чернігівській області це - відсутність підрозділів контрольних служб у деяких адміністративно-територіальних одиницях (наприклад, екологічної служби у м. Корюківка) та низьке забезпечення підрозділів контрольних служб комп’ютерною технікою з виходом до мережі Інтернет.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини