Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 березня, 22:38:01

КП "Чернігівводоканал" повідомляє про можливе погіршення якості води

10.12.2016   10:44

9 грудня, близько 13 години відбулося короткострокове відключення насосного обладнання ВНС №2 водозабору «Подусівка». Відключення обладнання сталося з причин, які не залежать від діяльності КП «Чернігівводоканал» через короткострокове неконтрольованого обезструмлення насосів ВНС №2, в результаті чого насоси були зупинені.

Як повідомив головний енергетик КП «Чернігівводоканал», близько 13 години відбулося відключення основного вводу розподільної підстанції (РП-15), яка знаходиться на обслуговуванні ЧМЕМ. В результаті відключення було припинене електропостачання на ВНС №2, яке забезпечується по кабельним мережам, що перебувають на балансі ЧМЕМ Як стало відомо, відключення РП-15 відбулося в результаті пориву кабельної лінії технікою компанії «УкрСіверБуд», яка виконувала роботи в районі Масанів.

В результаті короткострокового відключення, та після автоматичного переключення на резервну схемуживлення, відбулося спрацювання автоматики на насосній станції водопроводу що стало причиною закриття та подальшого відкриття засувок станції. Робота насосної станції була зупинена на 6 хвилин.

Через ситуацію, яка виникла не з вини роботи обладнання КП «Чернігівводоканал» відбувся гідравлічний удар, який спричинив появу осаду у воді, що подається до деяких районів міста.

Так, сьогодні, 9 грудня можлива короткострокова поява осаду та помутніння питної води в центральній частині міста, районах Подусівки та Масанів.

Керівництво КП «Чернігівводоканал» приносить вибачення усім абонентам за можливі незручності і сподівається на порозуміння у ситуації що виникла.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини