Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 жовтня, 08:20:18

З метою зниження рівня корупції у податковій та митній сфері проведено 82 службових розслідування та перевірки

08.12.2016   13:58Агенцiя

В органах ДФС області ведеться боротьба з проявами корупції. З цією метою використовуються різні форми та методи, а також залучається громадськість.

Для оперативного отримання інформації про можливі зловживання працівників податкової та митної служби у відділі внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернігівській області працює телефон «Довіри». Його номер: (0462) 668-522.

Телефонувати можна не лише у випадках порушення законності, а й надавати свої зауваження та пропозиції щодо діяльності служби. Крім того з інформацією та пропозиціями можна звернутися безпосередньо до відділу внутрішньої безпеки за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 11, каб.208. За кожним фактом проводиться службова перевірка та вживаються відповідні заходи. Фахівці відділу внутрішньої безпеки будуть вдячні за об’єктивну інформацію.

Як повідомив начальник відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області Олексій Мисенко, з початку року на телефон «Довіри» надійшло більше 30 повідомлень. Проте в жодному з них не вказувалося на хабарництво чи зловживання з боку податківців та митників. Всі вони стосувалися порушень норм податкового законодавства з боку суб’єктів господарювання. Інформація передана до органів ДФС області для перевірки викладених фактів.

Загалом, з метою зниження рівня корупції у податковій та митній сфері працівниками відділу внутрішньої безпеки протягом 11 місяців поточного року проведено 82 службових розслідування та перевірки. За їх результатами 14 матеріалів спрямовано до правоохоронних органів для прийняття рішень.

За матеріалами відділу органами прокуратури відкрито 7 кримінальних проваджень стосовно працівників фіскальної та митної служби області за фактами скоєння службових злочинів. А саме: 2 - за фактом вимагання та отримання працівниками керівної ланки органів ДФС області неправомірної вигоди, 1 - за фактом вимагання неправомірної вигоди, 2 - за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами, 2 - за фактом неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами митниці.

На адресу керівництва Чернігівської митниці ДФС та територіальних органів ДФС у Чернігівській області направлено 46 подань, вжиті заходи реагування стосовно 42 посадових осіб, 6 працівників звільнено з органів ДФС, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 28 посадовців, 18 – винесено офіційне застереження.

Останні новини Чернігівщини

"Між селами Тиниця та Григорівка сільгосптехніка навозила грязюки на дорожнє полотно...", - звертаються люди до Служби автомобільних доріг 08:19

В області активно йде кампанія зі збору врожаю та підготовка до посівної озимих культур. Зафіксовані непоодинокі факти виносу ґрунту на проїзну частину автодоріг сільськогосподарською спецтехнікою та великоваговими транспортними засобами при вивезенні з полів агропродукції.

Е-лікарняні: у Чернігівській області з початку жовтня сформовано майже 35 тис. електронних листків непрацездатності

Е-лікарняні: у Чернігівській області з початку жовтня сформовано майже 35 тис. електронних листків непрацездатності 08:15

З 1 жовтня поточного року лікарняні в Україні оформлюються тільки в електронному форматі, а не в паперовому, як раніше.

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни

Чернігівська область: піротехніки ДСНС знищили мінометну міну часів Другої світової війни 08:09

20 жовтня об 11:10 фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області знищено мінометну міну калібром 82 мм часів Другої світової війни.

Перевірка покупця земельної ділянки  делегована нотаріусам

Перевірка покупця земельної ділянки делегована нотаріусам 08:05

Понад 100 днів потому, з моменту відкриття ринку землі, українці отримали право придбавати раніше підмораторні земельні ділянки сільськогосподарського призначення.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:02

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 24 жовтня по 8:00 25 жовтня 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини