Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 08:43:46

За наданням статусу біженця звернувся росіянин

08.12.2016   07:58Агенцiя

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», під час проходження прикордонного контролю на вхід в Україну 42-річного громадянина Росії, встановлено відсутність паспорт громадянина Росії для закордонних поїздок, що унеможливлювало його пропуск через державний кордон України.

Разом з тим, чоловік звернувся до прикордонного наряду із заявою про бажання отримати статус біженця. В ході опитування він заявив, що за свою активну громадянську діяльність та релігійні уподобання він піддається на батьківщині кримінальному переслідуванню, на нього чиниться психологічний тиск шляхом розміщення інформації на одному з «патріотичних» сайтів про те, що він «ворог держави». 
 
В ході подальшої перевірки встановлено, що в червні цього року з заявою про надання статусу біженця в Україні вже звертався його рідний брат, якому такий статус було надано і він отримав притулок в нашій державі. 
 
Після проведення співбесіди та оформлення відповідних документів, для прийняття остаточного рішення, цього громадянина направлено до Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини