Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 11:51:06

Розпочато кримінальне провадження за фактом заволодіння державними коштами Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення в сумі 2,9 млн. грн.

07.12.2016   15:23

Військовою прокуратурою Центрального регіону України, за результатами проведеного вивчення законності використання коштів під час проведення державних закупівель, встановлено факт протиправного заволодіння товариством з обмеженою відповідальністю державними коштами Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення на суму 2,9 млн гривень, які призначалися для будівництва телевізійно-передавальної станції у місті Ніжин Чернігівської області.

Установлено, що у 2013 році між Концерном та товариством укладено договір підряду на виконання робіт по будівництву телевізійно-передавальної станції строком на 2 роки. На виконання умов договору, Концерн сплатив кошти у якості авансу в сумі 2,9 млн гривень. Втім, на теперішній час будівельні роботи так і не були розпочаті, а сплачені кошти не повернуті державній установі.

За вказаним фактом військовою прокуратурою регіону до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Обухівським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Київській області за процесуального керівництва Києво-Святошинської місцевої прокуратури.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

29 січня: цей день в Україні і світі

29 січня: цей день в Україні і світі 08:29

День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини