Волонтери Чернігівщини відзначили "професійне" свято
Напередодні Міжнародного дня волонтера в Чернігівському професійному ліцеї побуту відбувся Молодіжний волонтерський форум «Час обрав нас».
Мета заходу – обмін досвідом, об’єднання та координація волонтерів та їх організацій, а також залучення до соціально важливої справи молоді. У форумі взяли участь близько 300 волонтерів з усіх куточків Чернігівщини, а також військові та студенти.
– Волонтери – це добровольці, які не шкодуючи здоров’я та сил допомагають хворим дітям та людям з особливими потребами, надають соціальну підтримку пенсіонерам та малозабезпеченим родинам. А останні кілька років – армії та переселенцям, – звертаючись зі словами вдячності, зауважила заступник голови – керівник апарату Чернігівської ОДА Наталія Романова. – Я щиро дякую вам всім, адже врятувавши одну людину – ви рятує цілий світ.
У рамках зібрання громадські організації взяли участь в тренінгових програмах з підготовки молодіжних проектів для фінансування за рахунок обласного бюджету та коштів міжнародних донорських організацій.
Також для учасників дійства студенти ліцею організували різні майстер-класи та спортивні змагання. Діяли виставки-презентації волонтерської діяльності та тематичні фото-зони.
За патріотизм, високу громадську свідомість, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди Міжнародного дня волонтера представникам громадських організацій були вручені відзнаки обласної державної адміністрації, Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА, обласної і міської ради.
Подяка голови обласної державної адміністрації оголошується:
Башевій Ірині Миколаївні - волонтеру, Ріпкинський район;
Білоус Ліані Петрівні - волонтеру, м.Городня;
Борщ Яні Петрівні - волонтеру, Варвинський район;
Васюк Віті Вікторівні - волонтеру, Корюківський район;
Воронченко Ользі Захарівні - волонтеру, м.Чернігів;
Джек-Курашвілі Артему Олександровичу - волонтеру, м.Чернігів;
Дудку Руслану Олександровичу - волонтеру, Корюківський район;
Кравченку Володимиру Миколайовичу - волонтеру, Носівський район;
Кравченко Людмилі Віталіївні - волонтеру, Носівський район;
Локотю Сергію Дмитровичу - волонтеру, Борзнянський район;
Науменку Євгену Валентиновичу - волонтеру, Козелецький район;
Плотнику Павлу Анатолійовичу - волонтеру, Бобровицький район;
Прищепі Олексію Миколайовичу - волонтеру, м.Мена;
Сакадьолу Павлу Олексійовичу - волонтеру, учаснику бойових дій в зоні АТО, м.Прилуки;
Федорчук Ганні Іванівні - волонтеру, м.Чернігів;
Цибенку Сергію Миколайовичу - волонтеру, учаснику бойових дій в зоні АТО, м.Прилуки;
Чугуєвій Олені Анатоліївні - волонтеру, м.Ніжин;
Шуляк Валентині Сергіївні - волонтеру, Бахмацький район.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression