Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 20:35:10

Про виконання проекту ГО "Аратти" в рамках Програми розвитку громадянського суспільства в м. Чернігові на 2016-2020 роки

05.12.2016   10:20

3 грудня українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначило Міжнародний день інвалідів.

Інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство. Кожна держава, відповідно до рівня свого розвитку, пріоритетів та можливостей, формує соціальну та економічну політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами.

З нагоди проведення в Україні Міжнародного дня інвалідів та привернення уваги до людей з обмеженими фізичними можливостями в місті Чернігові інтеграційний Театр «Дивосад» провів виступ особливих артистів у закладі культури мікрорайону Коти м. Чернігова.

Захід проходив за проектом «Крок назустріч» в рамках Програми розвитку громадянського суспільства в місті Чернігові на 2016-2020 роки, який реалізує ЧОБО «Аратта» при підтримці Чернігівської міської влади.

Історія творчості Театру «Дивосад» налічує вже більше 10 років. Колектив постійно представляє Україну та місто Чернігів на Міжнародному конкурсі фестивалів Прекрасних театрів для молоді з особливими потребами, що проходить у місті Тчев (Польща) щорічно.

Керівник Театру Ірина Пісня та її команда у своїй творчій роботі користується елементами комплексного методу - арт-сінтезтерапія. Цей метод заснований на використанні поєднання живопису, віршування, драматургії та театру, риторики і пластики та інші. Це дає можливість будь-якій людині виразити свій внутрішній світ через творчість. Заходами проекту «Крок назустріч» передбачається проведення майстер-класів для ОГС м. Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.