На Чернігівщині нагородили журналістів за найкраще висвітлення "Децентралізаційного марафону"
3 грудня у м.Чернігів відбувся круглий стіл з нагоди завершення «Децентралізаційного марафону» на якому нагородили журналістів, які висвітлювали цей процес.
Під час круглого столу виступили консультанти Офісу реформ при Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України, які розповіли про успіхи реформи місцевого самоврядування в області та зміни які відбулися після початку «Децентралізайного марафону».
Так, консультант з питань комунікації Вероніка Рибак розповіла присутнім про конкурс який проводився серед журналістів і про кількість заявок, які надійшли в РВ АМУ. Вона зазначила, що активність журналістів і обізнаність у цьому процесі надзвичайно зросла.
Консультант з бюджетних питань Микола Силенко розказав присутнім про зміни у бюджетній сфері в об’єднаних територіальних громадах у цьому році, зауваживши, що саме за ці кошти вони зробили ряд проектів для розвитку своєї громади.
Його слова доповнив консультант з юридичних питань Дмитро Іванов, який розказав про проблеми з якими зіштовхувалися ОТГ в процесі об’єднання і як саме вони їх вирішували.
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.