Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 15:02:40

Рятувальники ліквідували пожежу 3 будівель

05.12.2016   07:37

2 грудня о 15:20 до Служби порятунку "101" у м. Прилуки надійшло повідомлення про пожежу гаражу в с. Єгорівка Прилуцького району.

За викликом на місце події прибуло 3 відділення 12-ї державної пожежно-рятувальної частини з м. Прилуки.

На цей час вогнем були охоплені дахи гаражу, прибудованої будівлі господарчого призначення та літньої кухні. Складувалася загроза перекидання полум’я на поруч розташований житловий будинок.

Вогнеборці одразу приступили до гасіння пожежі. Через відсутність джерел водопостачання для дозаправки пожежної техніки додатково було викликано ще два відділення пожежно-рятувальних підрозділів з районного центру та смт Ладан.

Всього від ДСНС для гасіння пожежі залучався 21 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки. Спільними діями вогнеборців о 16:13 пожежу локалізовано та о 19:50 остаточно ліквідовано.

Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі гаражу, господарчої споруди та літньої кухні, автомобіль ГАЗ «Рута 17», Мікроавтобус ГАЗ-32213, майно та устаткування гаражу. Жертв та постраждалих немає.

Причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при проведені електрогазозварювальних робіт.

Останні новини Чернігівщини

Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39

На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.

Спецпризначенці поліції Чернігівщини привітали з Днем народження синів загиблого побратима 14:08

Любомир та Радомир – сини спецпризначенця поліції Владислава Редька, який віддав життя, захищаючи Україну. У травні 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині поліцейський отримав поранення, від яких помер у лікарні.

Поліцейські Чернігівщини викрили злочинну групу, яка налагодила збут психотропів у виправній колонії 13:37

Оперативники управління карного розшуку та слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини спільно зі співробітниками Північно-Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції та ДУ «Менська виправна колонія №91» під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинної групи, причетної до незаконного обігу психотропних речовин.

У Ніжинській громаді підбили підсумки конкурсу «Школа Фондів громад» 13:15

Для Ніжинської громади важливо підтримувати ініціативи, що сприяють розвитку освіти, формуванню навичок безпеки, зміцненню ментального здоров’я та згуртованості жителів.

Суд задовольнив позов прокурора та повернув у власність Чернігівської обласної ради 48 га земель лісу 12:10

Господарським судом Чернігівської області задоволено позов Козелецької окружної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної ради до Остерської міської ради про витребування на користь держави в особі Чернігівської обласної ради земельної ділянки лісового фонду.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини