Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 9 липня, 15:49:10

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

05.05.2012   13:08

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівщини розкрито 11 злочинів, з них: 1 тілесне ушкодження середнього ступеня тяжкості, 5 крадіжок індивідуального майна, 1 крадіжка колективного майна, 1 факт незаконного вилову риби, 1 факт збуту підакцизних товарів, 1 факт порушення використання надр, 1 факт тілесних ушкоджень.

На території області виникла 1 пожежа.

На автодорогах області сталось 2 ДТП, внаслідок яких 3 особи травмовані.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 22 водії з яких в Чернігові – 2, в Прилуках – 2, в Ніжині – 1, та 11 п’яних скутеристів.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 212 адмінпротоколів, з них: 19 – за дрібне хуліганство, 89 – за порушення правил дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський рибоохоронний патруль підводить підсумки нерестової кампанії 2025 року 15:39

З 1 квітня по 30 червня 2025 року на водоймах Чернігівської області тривала нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 16 чернігівців 15:04

Чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, затверджені виконавчим комітетом Чернігівської міської ради 9 липня.

«Діалог влади та бізнесу»: на Чернігівщині обговорили шляхи подолання дефіциту робітничих професій та економічних бар’єрів 14:37

Чергова онлайн-зустріч регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу» відбулася сьогодні. Серед основних питань – подолання кадрової кризи у виробничих галузях та підтримка регіонального підприємництва.

Нардеп Олена Шуляк: Завдяки реформі цифровізації доступ до високошвидкісного інтернету вперше отримали понад 3000 українських сіл

Нардеп Олена Шуляк: Завдяки реформі цифровізації доступ до високошвидкісного інтернету вперше отримали понад 3000 українських сіл 14:16

Загальний економічний та антикорупційний ефект від реформи цифровізації, яку почали впроваджувати в 2019 році, вже перевищив 66 млрд грн.

На прикордонні Чернігівщини внаслідок ворожої атаки постраждала цивільна жінка: поліція документує наслідки 13:42

Сьогодні вранці у прикордонній Сновській громаді Корюківського району ворожий дрон поцілив у 54-річну жінку, яка їхала мопедом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини