Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:51:42

У Новгород-Сіверському медичному училищі відбулися вибори директора

02.12.2016   08:17

30 листопада у Новгород-Сіверському медичному училищі відбулися вибори кандидатів на посаду директора навчального закладу, на яких були присутні перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, начальник Управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації Петро Гармаш, голова Новгород-Сіверської районної ради В'ячеслав Кауфман, Новгород-Сіверський міський голова Олег Бондаренко, кандидат на посаду директора медичного училища Тамара Никифоренко та інші.

Вибори проходили відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2014 р. № 726 «Методичні рекомендації щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу», Розпорядження Голови Чернігівської обласної ради від 17 серпня 2016 року «Про проведення конкурсу щодо визначення претендентів на посади директорів Ніжинського медичного коледжу, Прилуцького та Новгород-Сіверського медичних училищ Чернігівської обласної ради».

У голосуванні взяли участь 48 осіб, з них: 36 викладачів, 7 виборних представників студентів і 5 виборних представників співробітників училища. «За» проголосували – 48 виборців.

За підсумками виборів 100% голосів отримала - за Никифоренко Тамара Василівна.

Перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, начальник Управління охорони здоров'я Петро Гармаш, педагогічний колектив і студентський актив училища щиро привітали директора навчального закладу Тамару Никифоренко з черговим обранням її на керівну посаду.

Керівнику навчального закладу побажали творчої наснаги, оптимізму, надійної підтримки від колег, друзів та оточуючих, максимально досягнути бажаних результатів діяльності та значних професійних здобутків. Крім того, Тамарі Василівні побажали, щоб кожен день був сповнений новим змістом, а невичерпна енергія, бажання допомагати людям приносило користь оточуючим, дарувало стабільність та душевну рівновагу.

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини