Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 06:54:06

Прокурор області Володимир Комашко спільно з головою апеляційного суду Садігом Тагієвим відвідали Менську виправну колонію

02.12.2016   07:51

29 листопада, прокурор області Володимир Комашко, його заступник Ігор Юшин та голова апеляційного суду Садіг Тагієв провели особистий прийом засуджених у Менській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Чернігівській області.

Особистому прийому передувало здійснення обходу приміщень, де тримаються засуджені, з метою ознайомлення зі станом дотримання їх конституційних прав під час відбування покарання.

Значну увагу приділено матеріально-побутовому забезпеченню осіб, особливо в умовах дільниць максимального рівня безпеки, приміщень камерного типу, у жилих приміщеннях гуртожитків. Перевірено роботу харчоблоку установи щодо якості харчування, не залишено поза увагою діяльність крамниці та інших об’єктів, що знаходяться на режимній території.

Вивчено стан медико-санітарного забезпечення засуджених, організацію  роботи медичної частини установи. Ретельно опрацьовано питання, пов’язане з працевлаштуванням засуджених на виробництві, у майстерні та використання їх праці з господарського обслуговування виправної колонії.

У ході реалізації заходів з особистого прийому використано можливості  жвавого спілкування із колективами засуджених в умовах аудиторій приміщень соціально-виховної роботи.

Основні питання, які були порушені під час прийому належали до сфери застосування заохочувальних норм закону, практики реалізації положень ст. 72 КК України, в частині зарахування строку попереднього ув’язнення, оновленого порядку праці засуджених та її оплати тощо.                   
Реагуючи на повідомлення, поширене засобами масової інформації, з метою дослідження обставин отримання тілесних ушкоджень одним із засуджених до Єдиного реєстру досудових розслідувань  внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 120 КК України (доведення особи до самогубства). Досудове розслідування тримає, яке здійснює слідчий відділ прокуратури області.

За результатами перевірки на усунення виявлених порушень підготовлено документ реагування.

Остаточне вирішення питань, зазначених у зверненнях засуджених, контролюється регіональною прокуратурою.


Довідково:
У Менській виправній колонії № 91 (смт Макошине Менського району) відбувають покарання у виді позбавлення волі колишні правоохоронці. На даний час в установі виконання покарань перебуває  286 засуджених.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.