Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 12:00:04

Прокурор області Володимир Комашко спільно з головою апеляційного суду Садігом Тагієвим відвідали Менську виправну колонію

02.12.2016   07:51

29 листопада, прокурор області Володимир Комашко, його заступник Ігор Юшин та голова апеляційного суду Садіг Тагієв провели особистий прийом засуджених у Менській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Чернігівській області.

Особистому прийому передувало здійснення обходу приміщень, де тримаються засуджені, з метою ознайомлення зі станом дотримання їх конституційних прав під час відбування покарання.

Значну увагу приділено матеріально-побутовому забезпеченню осіб, особливо в умовах дільниць максимального рівня безпеки, приміщень камерного типу, у жилих приміщеннях гуртожитків. Перевірено роботу харчоблоку установи щодо якості харчування, не залишено поза увагою діяльність крамниці та інших об’єктів, що знаходяться на режимній території.

Вивчено стан медико-санітарного забезпечення засуджених, організацію  роботи медичної частини установи. Ретельно опрацьовано питання, пов’язане з працевлаштуванням засуджених на виробництві, у майстерні та використання їх праці з господарського обслуговування виправної колонії.

У ході реалізації заходів з особистого прийому використано можливості  жвавого спілкування із колективами засуджених в умовах аудиторій приміщень соціально-виховної роботи.

Основні питання, які були порушені під час прийому належали до сфери застосування заохочувальних норм закону, практики реалізації положень ст. 72 КК України, в частині зарахування строку попереднього ув’язнення, оновленого порядку праці засуджених та її оплати тощо.                   
Реагуючи на повідомлення, поширене засобами масової інформації, з метою дослідження обставин отримання тілесних ушкоджень одним із засуджених до Єдиного реєстру досудових розслідувань  внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 120 КК України (доведення особи до самогубства). Досудове розслідування тримає, яке здійснює слідчий відділ прокуратури області.

За результатами перевірки на усунення виявлених порушень підготовлено документ реагування.

Остаточне вирішення питань, зазначених у зверненнях засуджених, контролюється регіональною прокуратурою.


Довідково:
У Менській виправній колонії № 91 (смт Макошине Менського району) відбувають покарання у виді позбавлення волі колишні правоохоронці. На даний час в установі виконання покарань перебуває  286 засуджених.

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини