Здійснена перевірка підрозділів до дій за призначенням в умовах режимів надзвичайної ситуації та підвищеної готовності
28-30 листопада фахівцями Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснена перевірка готовності Чернігівського пожежно-рятувального гарнізону до дій за призначенням в умовах режимів надзвичайної ситуації та підвищеної готовності.
Під час інспектування проведені практичні тренування зведених пожежно-рятувальних загонів, що дислокуються у Чернігові та Прилуках.
Безпосередньо на місцях були розгорнуті наметові містечка з пунктами прийому та розподілу особового складу і техніки, а також відпочинку, харчування, медичної та психологічної допомоги.
Крім того, відпрацьовані схеми оперативного оповіщення та збору рятувальників, перевірено їх екіпіровку, засоби індивідуального захисту, стан утримання техніки й обладнання, відпрацьовано елементи проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.
Результати перевірки засвідчили, що особовий склад Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області готовий до дій за призначенням і спроможний на високому професійному рівні виконувати поставлені завдання.
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression