Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 08:47:27

На обліку в лікувально-профілактичних закладах Чернігівщини перебуває 3692 ВІЛ-інфіковані особи

01.12.2016   07:38Агенцiя

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

За даними Обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, на 1 жовтня 2016 р. на обліку в лікувально-профілактичних закладах області перебували 3692 ВІЛ-інфіковані особи, серед яких 945 – хворі на СНІД.
У порівнянні з минулим роком їх кількість зросла, відповідно, на 10% та 29%.

Більше половини інфікованих (55%) отримали ВІЛ-інфекцію статевим шляхом, 38% інфіковані в результаті введення наркотичних речовин ін’єкційним шляхом. У числі ВІЛ-інфікованих 212 дітей, народжених ВІЛ-інфікованою матір’ю, з них 15 – хворі на СНІД.

Упродовж січня–вересня 2016р. медичними закладами області вперше в житті встановлено діагноз ВІЛ-інфекції 332 особам, половина з яких хворі на СНІД.

За цей же період від хвороби, зумовленої вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), померло 96 осіб (0,7% загальної кількості померлих). Більшість (89%) – були у віці до 50 років, 74% – це міські жителі. Чоловіків померло більше, ніж жінок (60 проти 36).

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19 19:48

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 жовтня в області зафіксовано 1033 нових випадки COVID-19.

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.