Регіональною прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за фактом грубого порушення законодавства про працю у виправній колонії
Реалізуючи повноваження щодо здійснення перевірок стану дотримання конституційних прав засуджених на гідні умови праці та її оплату, регіональною прокуратурою вивчено організацію процесу залучення до оплачуваних робіт жінок, які відбувають покарання в Чернігівській виправній колонії № 44.
Одночасно перевіркою враховано відомості, надані представниками засобів масової інформації щодо можливих порушень на виробництві вказаної установи.
Особливу увагу приділено стану реалізації адміністрацією виправної колонії змін кримінально-виконавчого законодавства, які набули чинності 08.10.2016 з питань розширення трудових та соціальних прав засуджених.
За результатами перевірки та з огляду на відсутність практики укладення строкових трудових договорів із засудженими, які залучаються до оплачуваної праці, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості та розпочато провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172 КК України (грубе порушення законодавства про працю).
Досудове розслідування здійснює слідчий відділ прокуратури області.
Хід слідства перебуває на контролі керівництва прокуратури.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.