Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 09:53:20

Як запобігти сексуальній експлуатації дітей

21.11.2016   13:17Агенцiя

Чернігівщина долучилася до відзначення 18 листопада Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Аби запобігти потраплянню дітей в критичні ситуації, в центрах соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей ОДА впродовж минулого тижня провели комплекс інформаційно-виховних заходів.

Психологи та юристи говорили з дітьми про ризики сексуальної експлуатації та сексуального насильства, у тому числі через використання мережі Інтернет, ознайомили з можливими засобами самозахисту.

В області цьогоріч жертвами злочинів сексуального характеру стали 10 дітей віком від 6 до 15 років. Майже в усіх випадках кривдниками були добре знайомі їм люди.

На переконання фахівців, це сталося через низьку поінформованість дітей про правила безпечної поведінки та недостатній контроль за організацією ними вільного часу та дозвілля з боку батьків.


До відома.
Для надання екстреної психологічної допомоги дітям, які опинились у різних складних життєвих обставинах, при Чернігівському центрі соціально-психологічної реабілітації діє психологічна служба «Телефон довіри» (0-800-500-241), подзвонивши до якої кожна дитина безкоштовно та анонімно отримає пораду та допомогу. Скористатися цією послугою можуть і батьки.
За час діяльності служби (із січня 2016 року) вже надійшло більше 200 дзвінків від дітей та з питань виховання дітей, більшість з яких стосувалися проблем міжособистісних відносин, конфліктів між дітьми та батьками.

Останні новини Чернігівщини

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини