Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 12:14:06

Поліцейська профілактика підліткової злочинності поступово охоплює всі школи області

19.11.2016   08:20

Охопити профілактично-роз’яснювальною роботою з питань правового виховання максимальну кількість дітей та підлітків не лише у великих населених пунктах, а й у сільській місцевості — таке завдання стоїть нині перед поліцейськими управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області.

Cтаршим інспектором управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області лейтенантом поліції Анною Демидовою спільно з інспектором Борзнянського відділу поліції ГУНП в області лейтенантом поліції Юлією Бурдою в загальноосвітній школі села Велика Загорівка Борзнянського району було проведено інформаційно-профілактичну бесіду на тему «Види правопорушень та передбачена законом відповідальність за них».

Метою зустрічі було попередження підліткової злочинності, запобігання вживанню неповнолітніми алкоголю та наркотиків, як передумови скоєння правопорушень.

Діти активно брали участь у обговоренні різних змодельованих ситуацій, демонстрували свій рівень правових знань та ставили запитання на теми, які їх найбільше цікавлять.

Також профілактичну бесіду було проведено і з найменшими учнями цієї школи, на якій тьоті-поліцейські розповіли дітям про норми поведінки у школі та побуті, правила поведінки на вулиці, ставлення до пропозицій незнайомих дорослих щодо прийому подарунків, пропозицій покататися чи пограти в ігри тощо.

Поліцейські надали дітям рекомендації як не стати жертвою правопорушення та як поводити себе в тій чи іншій нестандартній життєвій ситуації.

Останні новини Чернігівщини

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини