Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 листопада, 00:57:58

Поліція розшукує злодія-альфонса

18.11.2016   07:27

Поліцейські Чернігівського відділу поліції шукають крадія, який через Інтернет знайомився з чернігівськими дівчатами, зустрічався з ними, а потім обкрадав.

13 листопада до чергової частини звернулася 35-річна чернігівка та повідомила, що з орендованої квартири зникли її особисті речі — мобільний телефон, 300 гривень, банківські картки та золоті прикраси (каблучка, хрестик, ланцюжок, пара сережок). Також зникли й ключі від орендованої квартири.

В ході подальшої перевірки правоохоронцями було з’ясовано, що місяць тому на сайті знайомств жінка познайомилася з чоловіком. Вони почали листування, а потім домовилися зустрітися в Чернігові.

Чоловік переслав на банківську картку жінки 600 гривень, щоб та орендувала квартиру та купила харчів відсвяткувати зустріч. Через кілька днів пара зустрілася і разом поїхала спочатку до супермаркету, а потім на орендовану квартиру.

Там жінка випила приготований чоловіком коктейль з віскі та енергетичного напою, після чого заснула. Коли ж прокинулася вранці, то виявила не лише відсутність свого знайомого, а й грошей, коштовностей та банківських карток.

Аналогічна заява надійшла до Чернігівського відділу поліції через кілька днів. На цей раз жертвою злодія-альфонса стала 31-річна чернігівка. Жінка також познайомилася із зловмисником через інтернет, запросила до себе, а зранку виявила пропажу золотих прикрас (сережок, обручки та кулончика), мобільного телефону та банківських краток, з яких в подальшому були зняті майже 15 тисяч гривень.

За фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), максимальна санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини