Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 01:54:49

Розглянули питання стосовно уточнення меж та площі території Кордівського лісопарку

17.11.2016   08:09Агенцiя

16 листопада в Чернігівській міській раді відбулося чергове засідання робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо створення об'єкту природно-заповідного фонду «Кордівка». Провів його співголова групи, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

На вже четвертому своєму зібранні члени робочої групи розглянули питання стосовно уточнення меж та площі території Кордівського лісопарку. Тема сьогоднішнього обговорення була намічена на попередньому засіданні після ознайомлення з картографічними даними урочища «Кордівка» та вивчення реєстру власників і користувачів земельних ділянок і територій, розташованих на теренах зеленої зони.

Саме тоді з'ясувалося, що розроблений план лісопарку не поновлювався з 2012 року і що при уточненні площі та інших параметрів природно-заповідної зони урочища не були враховані точні картографічні відомості. А без встановлення правильно обміряних меж та площі парку, як наголосили учасники сьогоднішнього зібрання, «далеко не заїдеш». Потрібна конкретика і математична точність, щоб не повторилася доля «Ялівщини», де вищезгадане не було доведено до логічного завершення.

Отож сьогодні Валентин Мельничук, насамперед, надав слово присутньому на зібранні заступнику начальника управління земельних ресурсів міської ради Олександру Лосю, який на великій відеомапі роз'яснював членам робочої групи тонкощі картографічних вимірів території Кордівського урочища.

Та як показало подальше бурхливе обговорення порушеного питання, в якому взяли участь: заступник голови Чернігівської міської ради Валерій Бондарчук, голова Деснянської у місті Чернігові ради Володимир Грецький, секретар робочої групи, член Громадської ради при обласній державній адміністрації Тамара Петрова, члени Громадської ради при ОДА Наталія Проскуріна та Валентина Седячко, начальник відділу охорони пам'яток історії, археології та монументального мистецтва КЗ «Організаційно-методичний центр контролю та технічного нагляду закладів культури і туризму» Чернігівської обласної ради Валентина Мултанен, громадські діячі Олександр Гашпар та Валерій Марченко та інші, прийти до єдиного знаменника не так вже й просто.

Однак підсумок сьогоднішнього засідання було зроблено: члени робочої групи дійшли висновку звернутися до Чернігівської міської ради з проханням прискорити прийняття рішення щодо визначення меж і площі території зелених зон у місті Чернігові, зокрема лісопарку «Кордівка», яку згодом, сподіваємося, буде переведено у статус природно-заповідного фонду міста Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.