Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 23:22:37

Прокуратура в суді вимагатиме скасувати рішення про надання товариству в користування 1 тис. га мисливських угідь

17.11.2016   07:24

Органами прокуратури області вивчаються питання дотримання органами державної влади та місцевого самоврядування, а також господарюючими суб’єктами вимог законодавства при наданні в користування мисливських угідь.

За результатами проведеної роботи до господарського суду міста Києва прокурором вже направлено позов з вимогою скасувати рішення Чернігівської обласної ради про надання приватному товариству в користування 1 тис. га мисливських угідь на території Ріпкинського району з підстав його невідповідності вимогам закону.

Зокрема, в порушення Закону України «Про мисливське господарство та полювання» оскаржуване рішення обласної ради прийнято за відсутності подання центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, та без погодження всіх власників і користувачів земельних ділянок, на яких розміщено мисливські угіддя.

Підставами скасування оскаржуваного рішення прокурором також стало необґрунтованість та безпідставність розпорядження обласною радою земельними ділянками площею 196 га, які на праві приватної власності належать 101 громадянину.

Разом із тим, підлягає визнанню недійсним і безпосередньо договір про умови ведення мисливського господарства, укладений в порушення ст. 24 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», за яким товариству безоплатно передано лісову ділянку площею 1 тис. га в користування, внаслідок чого до бюджету не надходили значні суми коштів.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.