Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 18:40:29

Впродовж минулої доби на території Куликівського району під час пожеж загинуло 2 людини

17.11.2016   07:18

15 листопада о 12:16 у с. Дрімайлівка дружина 59-річного господаря виявила загорання у своєму помешканні. Загасивши пожежу на печі за допомогою підручних засобів, жінка виявила обгоріле тіло свого чоловіка без ознак життя.

Ймовірною причиною трагедії послужила власна необережність загиблого у поводженні з вогнем. Підрозділи ДСНС на гасіння не залучались.

16 листопада о 06:33 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в районному центрі по вул. Миру, 2.

За викликом на місце події прибули вогнеборці 8-го Державного пожежно-рятувального посту УДСНС у Чернігівській області. Через те, що загоряння виявили із значним запізненням, вогонь набув значних розмірів, тож до ліквідації додатково було залучено місцеву пожежну команду з с. Ковчин.

Загалом до гасіння залучалося 6 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки. У апаратах захисту органів дихання та зору рятувальники о 10:55 пожежу локалізували та не допустили розповсюдження вогню на поруч розташовані гараж і споруди господарського призначення.

Під час гасіння в одній з кімнат будинку рятувальники виявили тіло 41-річного господаря, інваліда II групи. За попередніми даними, причиною трагедії послужила необережність під час куріння загиблого.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини