ДАБІ в судовому порядку довела правомірність накладення штрафу на забудовника
Київський апеляційний адміністративний суд визнав правомірними дії Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області щодо накладення штрафних санкцій на порушника містобудівного законодавства ТОВ «Віанна Групп» на суму 130,5 тис. грн.
У квітні 2016 року посадовими особами Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області було проведено позапланову перевірку ТОВ «Віанна Групп» за зверненням Бахмацького відділу поліції ГУ НП у Чернігівській області щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил об’єкту будівництва.
В ході перевірки було виявлено факт експлуатації об’єкту без належних дозвільних документів, чим порушено вимоги п.8 ст.39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Забудовник оскаржував рішення ДАБІ у судовому порядку, однак остаточне рішення було прийняте на користь Інспекції.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.
10 березня: цей день в Україні і світі 07:51
День 1476 Російська агресія - Day 1476 Russian aggression
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.