Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 19:51:18

Відділення пухлин голови, шиї та грудної клітки онкодиспансеру вже має почесне звання

12.11.2016   15:03Агенцiя

Відділення пухлин голови, шиї та грудної клітки Чернігівського обласного онкологічного диспансеру отримало почесне звання «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Табличка – офіційне підтвердження  того, що в цьому підрозділі свято сповідують санітарні нормативи – тепер буде висіти на вході до відділення та візуально засвідчувати пацієнтам про стовідсоткову чистоту.

Як зазначив головний лікар медичного закладу Валерій Зуб, у диспансері це перше відділення, яке здатне відповідати такому рівню. Втім колектив має за мету, щоби кожен із підрозділів відповідав сучасним стандартам чистоти.

Поступово до проекту буде задіяне кожне з відділень, тому що для нас цей проект – вкрай важливий! Адже пацієнт, перебуваючи в санітарних умовах, набуває внутрішньої впевненості та психологічної рівноваги, а його кредит довіри до лікаря збільшується. У свою чергу створена гігієнічна модель дозволяє і медику почувати себе в комфортних умовах праці, – акцентував увагу очільник медзакладу.

Втім одного бажання замало, силами  онкодиспансеру був придбаний сучасний вартісний інвентар. І він себе вже виправдовує якістю прибирання та дозволяє суттєво економити кошти на дезінфікуючих засобах.   Як зазначила фахівець з інфекційного контролю Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Людмила Катреча (вона особисто перевіряла заклад та у складі спеціалізованої комісії приймала рішення про те, що це відділення гідне такої нагороди), під час проведення процедур у маніпуляційному кабінеті доступне зручне ліктьове дозування мила та антисептику, знезараження виробів медичного призначення відразу відбувається у спеціальних маркованих ємкостях, шприці після використання спалюються в деструкторі. Важливим також є прибирання приміщень за двовідерною системою, котра, завдяки своїй ергономічності, мінімізує фізичне втручання в цей процес молодшого персоналу, а отже − уникається перехресне інфікування лікарняних поверхонь, досягається значна економія дезінфікуючих розчинів.

За словами в.о. завідувача відділенням пухлин голови, шиї та грудної клітки Віталія Савченка,  присвоєння статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» накладає на медичний персонал значну відповідальністьт з метою забезпечення високої якості надання медичної допомоги.

Наступним відділенням, що виборюватиме право вважатися найчистішим та безпечним для пацієнта, стане гінекологічне, яке очолює Юрій Шень.

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини