Суд погодився з позицією прокурора, призначивши максимальний строк покарання за злочини
Державним обвинувачем Чернігівської місцевої прокуратури у Деснянському районному суді міста доведено вину жителя Чернігова у двадцяти епізодах таємного викрадення майна громадян з їх транспортних засобів.
Незважаючи на невизнання вини обвинуваченим, прокурором надано обґрунтовані докази того, що з березня по грудень 2015 року, зловмисник, пошкоджуючи замки дверей в автомобілях, викрадав автомагнітоли та акумулятори потерпілих.
Свідок у судовому засіданні впізнав обвинуваченого та підтвердив, що саме він приносив здавати акумуляторні батареї до пункту прийому, а в самого обвинуваченого вилучено беззаперечні докази його вини - автомагнітоли.
Вироком суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185 КК України, а саме у таємному викраденні майна громадян, вчинених повторно.
Суд врахував послужний список його попередніх судимостей, велику кількість епізодів, та погодився з позицією прокурора, призначивши максимальний строк покарання за злочини у вигляді 5 років позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.