Сновська поліція затримала жінку, підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень
В одному з сіл пиятика приятельок по чарці завершилася розрубаною головою однієї з них. Поліція Сновського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області затримала підозрювану та відкрила кримінальне провадження за статтею «замах на вбивство».
До поліції надійшло повідомлення зі Сновської райлікарні про госпіталізацію 40-річної жительки одного з сіл району з відкритою черепно-мозковою травмою, переломом тім’яної кістки та забоєм головного мозку. Пацієнтка також перебувала в стані алкогольного сп’яніння.
Для з’ясування всіх причин і обставин події на місце пригоди та в лікарню було направлено поліцейських Сновського відділення поліції.
В будинку, звідки доставили травмовану, правоохоронці виявили сліди крові та знаряддя злочину – сокиру, якою і було завдано таких важких травм. В ході проведення оперативних заходів кримінальна поліція встановила, що тяжкі тілесні ушкодження потерпілій завдала її 27-річна приятелька по чарці, раніше судима за крадіжки.
Підозрювану в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України затримано до ізолятора тимчасового тримання. Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 через ст. 15 Кримінального кодексу України (замах на вбивство), що передбачає позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.
Досудове розслідування триває.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.