Відбувся аукціон з продажу автомобілів, що були у комунальній власності Чернігова
11 листопада, об 11 годині у приміщенні фонду комунального майна Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Мстиславська, 8 відбувся аукціон з відчуження транспортних засобів. Організатор аукціону: товарна біржа «Універсальна товарно-сировинна біржа».
За результатами аукціону було продано транспортний засіб - автомобіль ВАЗ 21104, реєстраційний номер – СВ 4800 АТ, рік випуску – 2007, колір – сірий.
Об’єкт продажу лот № 2, ціна продажу - 59 797, 46 грн. з ПДВ.
Переможець аукціону (покупець) – фізична особа.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.