Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 11:25:27

"Ресурс" знову відкрив свої двері для бійців АТО. ВІДЕО

07.11.2016   07:40

Центр соціально-психологічної допомоги «Ресурс» знову відкрив свої двері для бійців АТО та їх родин. Тепер організація знаходиться поблизу Болдиної гори. Психологічна реабілітація, флоат-терапія, масажі, тренажер «Сухожил» — усі послуги центру лишились незмінними.

Заснований на волонтерських засадах Центр соціально-психологічної допомоги «Ресурс» працює з 2014-го року. Тут воїни АТО та їх родини можуть отримати психологічну реабілітацію й підтримку, а також пройти курс фізіологічних процедур.

Нарешті волонтери отримали приміщення за пільговою орендною платою в 1 гривню. Це — окремий будинок поблизу Болдиної гори, з боку Єлецького монастиря. Тут просторо й затишно і панує особлива атмосфера, яку встиг відчути вже не один боєць АТО.

Тут вважають: реабілітація повинна бути комплексна. А відтак до послуг хлопців і масаж, і унікальний тренажер «Сухожил», і флоат-камера — спеціальна ванна. Планують волонтери і дещо новеньке — шлем віртуальної реальності.

Зараз центр існує за рахунок коштів небайдужих громадян та волонтерів, втім гостро потребує державної підтримки.
 

Останні новини Чернігівщини

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини