Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 12:07:49

Розгляд запитів на інформацію та звернень громадян Чернігівською ОДПІ

04.11.2016   07:51Агенцiя

За словами начальника управління обслуговування платників Ігоря Чеботаря до Чернігівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області за 10 місяців 2016 року надійшло 90 запитів на ін¬формацію (68 — подано безпосередньо до канцелярії ОДПІ, 12 — поштою, 10 — електронною поштою), з них: від фізичних осіб — 50 запитів, від юридичних осіб — 40 запитів.

Запитувана інформація стосувалась питань щодо результатів проведених перевірок, надання роз’яснень з питань оподаткування та довідок про заробітну плату для перерахування пенсії тощо.

Відповіді на запити, були надіслані своєчасно та з до¬триманням вимог законодавства, зокрема, 70 запитів вирішено по¬зитивно, у 18 випадках було відмовлено, 2 запити надіслано за належністю.

За січень-жовтень поточного року до Чернігівської ОДПІ надійшло 68 письмових звернень громадян. Значна кількість звернень (22) стовувалась контрольно-перевірочної роботи, у 13 зверненнях йшлося про можливе ухилення від сплати податків.

Також, у письмових зверненнях громадяни та фізичні особи — підприємці зверталися з питання за¬стосування норм податкового законодавства. На 64 звернення надано роз’яснення, по 2 зверненням було від¬мовлено, 2 звернення надіслано за належністю відповідно до ст. 7 Закону України «Про звернення громадян».

У 2016 році посадовими особами Чернігівської ОДПІ прове¬дено 45 особистих прийомів громадян, під час якого було прийнято 9 громадян з питання сплати земельного податку, 7 громадян щодо сплати податку на доходи фізичних осіб, 6 звернень стосувались питань нарахування єдиного соціального внеску.

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини