Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:38:37

Рятувальники та екстрені служби взаємодії провели тренування щодо спільних дій під час складних погодних умов

04.11.2016   07:43

3 листопада поблизу с. Новий Білоус Чернігівського району відбулись спільні практичні тренування рятувальників та екстрених служб з питань забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації в екстремальних зимових умовах.

До відпрацювання були залучені сили та засоби Управління ДСНС у Чернігівській області, центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Національної поліції, а також міського комунально-транспортного підприємства №2528.

В ході тренування проведено практичне розгортання пункту обігріву населення, відпрацьовані дії з надання першої медичної допомоги потерпілим внаслідок переохолодження і обмороження, а також вивільнення зі снігового замету карети швидкої медичної допомоги, яка транспортувала хворих до лікувального закладу.

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини