За неповідомлення директором комунального лісогосподарського підприємства про конфлікт інтересів - штраф
Козелецьким районним судом 26.10.2016 визнано винним керівника одного з комунальних лісогосподарських підприємств району у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (неповідомлення особою про наявність у неї реального конфлікту інтересів та прийняття рішень в таких умовах).
Правопорушник, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, видав наказ про здійснення доплат за виконану роботу своїм родичам (дружині та сину), які працювали на підприємстві, а також уклав договори про надання послуг із перевезення лісопродукції із своєю дружиною, як суб’єктом господарювання.
Внаслідок таких дій керівник підприємства прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, при цьому не повідомив безпосереднього керівника КП «Чернігівоблагролісгосп» Чернігівської обласної ради про наявний конфлікт інтересів, що вплинуло на об’єктивність та неупередженість прийняття ним рішень.
Судом підтримано позицію прокурора, яким в повному обсязі доведено вину правопорушника, та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 200 (3400 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України