Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 19:02:04

Відбулось засідання оргкомітету конкурсу "Бренд міста Ніжин"

31.10.2016   14:43

У ході засідання було розглянуто і обговорено 6 заявок.

28 жовтня у малому залі Ніжинської міської ради відбулось засідання оргкомітету по проведенню конкурсу «Бренд міста Ніжин» у складі: Алєксєєнка І. В. голови організаційного комітету, заступника міського головиз питань діяльності виконавчих органів ради , Сімкіної О. В. секретаря організаційного комітету, головного спеціаліста управління культури і туризму Ніжинської міської ради, Примаченка В. С. начальника управління культури і туризму Ніжинської міської ради, Волосянкіна І. А. голови Експертної ради, члена Національної спілки фотохудожників України, народний майстер образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва міста Ніжина Чернігівської обл., Дудченка Г. М. директора Ніжинського краєзнавчого музею ім.. Івана Спаського, Пальохи В. В. начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та комунікацій з громадськістю.
 
Участь у конкурсі брали Є. Кот, Харчук М., Єременко Н., Петренко Ю., Селюнін С. Кожна подана конкурсна робота вирізнялась своєю автентичністю та творчим підходом. Підчас розгляду заявок, враховувались побажання конкурсантів щодо процедури представлення їх робіт.

У зв’язку із відсутністю одноголосного рішення по роботам конкурсантів,  комісією прийнято рішення продовжити конкурс до 1 січня 2017 року.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини