Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 18:52:50

Засуджено медичного працівника пологового будинку

31.10.2016   13:12

Наприкінці 2014 року в Чернігівському пологовому будинку при прийнятті медичними працівниками пологів в однієї з породілей, настала смерть дитини.

За вищевказаним фактом було розпочато кримінальне провадження, процесуальне керівництво та підтримання державного обвинувачення у якому здійснювалось Чернігівською місцевою прокуратурою.

В його ході встановлено, що медичним працівником, яка несла відповідальність за надання медичної допомоги породіллі з моменту її госпіталізації та під час пологів, допущено несумлінне та недбале ставлення до своїх професійних обов’язків, внаслідок чого в ході пологів настала смерть дитини.

Зазначеного медичного працівника повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 140 КК України та в подальшому обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до суду.

Деснянським районним судом м. Чернігова за результатами тривалого та складного судового розгляду вищевказану особу визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 140 КК України та призначено відповідне покарання.

Крім того судом частково задоволені цивільні позови потерпілих (породіллі та її чоловіка) про відшкодування завданої злочином моральної шкоди.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини