Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 червня, 12:55:55

Вдячність і шана ветеранам за їх подвиги

28.10.2016   14:45Агенцiя

28 жовтня, з нагоди 72-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України відбулась зустріч керівництва області та міста з представниками ветеранських організацій.

До учасників заходу із словами щирої вдячності та шани звернулася заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова:

– Подвиг героїв Другої світової війни передається від покоління до покоління. І в цьому, перш за все, ваша заслуга, шановні ветерани. Адже саме ви доносите жорстоку правду про ту війну спочатку до своїх дітей, а тепер вже до онуків і правнуків.

Наталія Романова подякувала представникам ветеранських організацій за їх патріотизм та відданість своєму народу, а також за небайдужість і активність у патріотичному вихованні молоді.

Про трагічні часи семидесятирічної давності говорили перший заступник голови Чернігівської обласної організації ветеранів України Микола Тимченко, голова Чернігівської міської організації ветеранів України Ірина Четвертак. Вони зауважили про важливість гідного вшанування пам’яті загиблих героїв, а також шанобливого ставлення до ветеранів.

До розмови долучився голова комісії партизанів та підпільників Чернігівської міської організації ветеранів України Герард Кузнєцов. У його словах був біль про страшні часи війни, яку довелось пережити старшому поколінню. Він звернувся до учасників заходу, аби вшанувати хвилиною мовчання загиблих героїв.

Всі ветерани говорили про необхідність продовження тієї тісної взаємодії із владою, яка є на сьогодні.

Про нові напрями роботи з патріотичного спрямування повідомив керівник кіно-культурного мистецького центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді Вадим Антошин. Він запросив представників ветеранських організацій області та міста активно долучатися до виховної роботи з молоддю, ділячись своїм багатим життєвим досвідом.

Після зустрічі керівники облдержадміністрації, обласної ради, Чернігівської міської ради та обласного військкомату, громадськість поклали квіти до братської могили захисників міста Чернігова у сквері імені М. Попудренка.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини