Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 05:31:55

Центр Чернігова потребує додаткового захисту правоохоронців

29.04.2012   12:46

Всього за три ночі з квіткових клумб центру Чернігова невідомі викопали понад 500 цибулин та зрізали 800 уже розквітлих крокусів, тюльпанів і нарцисів.

Про це повідомило управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

“Загальна сума збитків склала 5 тисяч 522 грн. Керівництвом КП “Зеленбуд” уже подано заяви до Чернігівського міського відділу УМВС України у Чернігівській області”, – йдеться у повідомленні.

Відреагувавши на ситуацію, нічні міліцейські патрулі підвищили пильність і відразу спіймали одну злодійку. Нею виявилась раніше судима 48-річна жінка. Після порушення кримінальної справи і дачі затриманою правдивих свідчень, її помістили до слідчого ізолятора.

http://newsar.ukrinform.com/ukr/order/?id=1095863

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини