На вихідних зареєстровано два факти завдання ножових поранень
Поліція Чернігівщини відкрила два кримінальні провадження за фактами завдання тяжких тілесних ушкоджень. В обох випадках конфлікт стався між подружжями, а передумовою інцидентів стало спільне розпиття алкоголю жертвами і кривдниками.
Так, 22 жовтня до Ніжинської центральної міської лікарні було доставлено місцеву жительку із ножовим пораненням черевної порожнини. Під час спілкування з поліцією потерпіла розповіла, що того дня разом із своїм чоловіком, який, до речі, раніше вже мав проблеми з законом, вживала спиртні напої.
В ході виниклої сварки чоловік спричинив їй чотири ножові поранення живота. За висновками медпрацівників, у неї поранення черевної стінки з пошкодженням тонкого кишківника та брижейки. В лікарні жінку прооперували і зараз вона знаходиться в реанімації.
З місця пригоди поліція вилучила знаряддя злочину та особисті речі зі слідами крові.
Інформація про ці події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.
Кривдника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
А вже наступного дня - 23 жовтня, до Ічнянського відділення поліції зателефонував житель одного з сіл району і повідомив про те, що завдав своїй співмешканці колото-різаної рани ножем.
Поліції чоловік розповів, що разом зі співмешканкою він зайшов у гості до будинку односельця. Під час спільного чаркування між подружжям виникла суперечка а потім і сварка в ході якої співмешканець спочатку вдарив жінку по обличчю а потім завдав їй удар ножем у спину. В подальшому потерпілу з діагнозом: проникаюче поранення грудної клітки, пневмогемоторекс та алкогольне сп'яніння госпіталізовано до Ічнянської центральної районної лікарні.
За даним фактом теж відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження).
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.