Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 18:03:19

Міліція заспокоїла футбольних хуліганів

29.04.2012   08:42

Операція “Хвиля” покликана гарантувати безпеку громадян під час “Євро-2012” – заявив, підсумовуючи результати командно-штабних і тактико-спеціальних навчань, начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик.

В Чернігівській області проводилися планові командно-штабні і тактико-спеціальні навчання щодо припинення групових порушень громадського порядку та масових заворушень під час проведення в Україні “Євро-2012”.

Вся держава умовно поділена на 5 так званих оперативних зон реагування. Чернігівська область входить до Північної зони оперативного реагування №1, до якої також відносяться Київська, Житомирська, Сумська області та місто Київ.

На координаційній нараді, яка передувала практично-показовим вправам, були присутні заступник начальника Департаменту державної служби охорони МВС України підполковник міліції Владислав Злочевський, представники силових відомств області, прокуратури, облдержадміністрації.

Нараду відкрив начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик, він оголосив мету, основні цілі та завдання командно-штабних навчань. Заступник начальника Управління – начальник міліції громадської безпеки УМВС полковник міліції Едуард Гребенюк представив присутнім стратегію і тактику дій своїх підлеглих для досягнення поставлених завдань. Начальники відділів та служб описали дію своїх підрозділів в разі ускладнення оперативної обстановки.

Друга частина навчань пройшла на полігоні військової частини внутрішніх військ МВС України. Міліціонери відпрацьовували ситуацію, коли розбурханий натовп невдоволених футбольних вболівальників намагається організувати масові заворушення та вчинити порушення громадського порядку. На заклики про припинення правопорушень хулігани не реагують. В цій ситуації правоохоронці змушені були застосувати методи силового реагування.

“Залізний клин” з числа працівників патрульної служби та спецпідрозділів “Беркут” і “Сокіл” повільно, але впевнено “розрізав” натовп порушників на декілька груп, з яких потім були вилучені найактивніші учасники та підбурювачі. Решта ж учасників, залишившись без своїх “лідерів”, розпорошилися по території. Відомчі медики оперативно надавали першу допомогу умовно постраждалим правоохоронцям та футбольним фанатам.

Підводячи підсумки операції “Хвиля”, заступник начальника Департаменту державної служби охорони МВС України підполковник міліції Владислав Злочевський відзначив високий рівень підготовки правоохоронців Чернігівщини та висловив сподівання, що їхні вміння та навички достатні для того, щоб втримати ситуацію під контролем під час спортивних заходів європейського масштабу в столиці України.

У свою чергу головний міліціонер області Олександр Михайлик нагадав спостерігачам, що навчання за сценарієм операції “Хвиля” ні в якому разі не є демонстрацією сили чи “грою м’язів” міліції Чернігівщини, а є методом вдосконалення професійних навичок і підвищення рівня підготовки співробітників.

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.