Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 13:27:22

Історії успіху – на Форумі ділових та професійних жінок

22.10.2016   10:52Агенцiя

Традиційно восени у Чернігові збирається Форум ділових та професійних жінок. 20 жовтня, такий захід відбувся вже вчетверте.

Цей Форум – своєрідний майданчик для обміну досвідом, презентації напрацювань представниць як державного, так і недержавного сектору. Його учасниці представляли органи місцевої влади, бізнес-асоціації, громадські організації, у тому числі й міжнародні, підприємства, очолювані жінками.

Розпочала розмову президент Ліги ділових та професійних жінок України Ірина Дорожкіна. Вона озвучила позитивний досвід своєї організації та окреслила плани на найближчу перспективу.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова, звертаючись до жінок, висловила переконання, що найактивніші з них є рушійною силою у вирішенні багатьох проблемних питань.

– Більша частина населення Чернігівщини – це жінки. І ми говоримо своє значиме слово у різних сферах життєдіяльності. Проте хотілося б більш широко реалізувати наш потенціал в органах влади та бізнесі, – зауважила Наталія Романова.

Таку точку зору розділила і координатор з питань комунікації та гендерного інтегрування Швейцарського бюро співробітництва в Україні Людмила Нестриляй. Вона зазначила, що в медичній та освітянській галузі переважають жінки, у тому числі й на керівних посадах. Що ж до економіки та політики – у цих сферах відсоток жінок значно менший. Зокрема, у Парламенті жінок лише 12%.

До роботи Форуму також долучилися заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако, керівник проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств» Андрій Заїка.

Учасниками зібрання озвучувалися думки щодо необхідності формування сучасного бачення ролі жінки у владі та громадській діяльності. Висловлювалися сподівання, що подібні заходи сприятимуть розробці стратегії підтримки жіночого підприємництва місцевими бізнес-об’єднаннями.

Захід дав можливість налагодити зв’язки з провідними жінками-підприємцями, ознайомитися з кращим досвідом підтримки жіночого підприємництва в Європі. На Форумі звучали історії успіху жінок, говорили про роль бізнес-об’єднань, торгівельних палат, презентували передову практику жіночого підприємництва, інноваційну діяльність.

Окрім того, відбулася презентація нової концепції розвитку Ліги ділових та професійних жінок України. Також було підписано Угоду між Лігою ділових та професійних жінок України та іншими бізнес-об’єднаннями – партнерами проекту ПРООН.

Останні новини Чернігівщини

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни 08:59

Сергій родом із Чернігівщини, але все своє свідоме життя прожив у столиці. За освітою - юрист.

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб 08:53

На Чернігівщині випікають та безоплатно роздають хліб для гуманітарних потреб жителів. Для цього за координації і підтримки Чернігівської ОВА область отримала 90 тонн борошна

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України 08:47

Прилуцькі спортсмени збірної команди ГО «Чернігівська федерація армспорту» вдало виступили на Чемпіонаті України із армрестлінгу – вибороли «золото» та «бронзу».

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн

16 кілограмів незаконно виловленої риби обійдуться порушникам з Менщини майже у 150 тис. грн 08:41

16 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками ГУНП у Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік

У Старобілоуській школі облаштовують укриття, щоб вчасно почати навчальний рік 08:27

Школа у Старому Білоусі, як і чимало інших навчальних закладів Чернігівщини, суттєво постраждала під час російських обстрілів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини