Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 жовтня до 8:00 20 жовтня 2016 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 пожежу в житловому секторі, 2 випадки виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.
Пожежі в житловому секторі – 1.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 2:
- біля с. Красне Чернігівського району на відкритій території при проведенні земляних робіт о 13 год. 20 хв. 19 жовтня було виявлено 7 мінометних мін калібру 50 мм часів Другої світової війни. Місце знахідки охороняється. Подана заявка на знешкодження до управління ДСНС України у Чернігівській області;
- групою піротехнічних робіт ДСНС України у Чернігівській області о 15 год. 15 хв. 19 жовтня було знищено 1 мінометну міну калібру 120 мм, 4 мінометні міни калібру 82 мм та 53 набої до стрілецької зброї калібру 7,62 мм часів Другої світової війни, які було виявлено о 14 год. 30 хв. 18 жовтня в лісосмузі біля с. Кам'янська Слобода Новгород-Сіверського району.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 14 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 19 жовтня до 20 години 20 жовтня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 0-5º морозу, вдень 4-9º тепла.
По Чернігову температура вночі 1-3º морозу, вдень 6-8º тепла.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».
Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26
25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.
Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23
Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59
Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.