Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 22:03:49

Діалог з аграріями

19.10.2016   08:02Агенцiя

Чернігівська ОДПІ виступає за налагодження ефективного діалогу з громадськістю та бізнесовими колами.

руки

руки

Про це перший заступник начальника Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Володимир Луценко повідомив під час проведення особистої зустрічі з представниками аграрного сектору економіки Чернігівського, Городнянського, Ріпкинського та Куликівського районів за участі керівників зазначених відділень.

На зустрічі йшлося про ефективну взаємодію з бізнесом шляхом мінімізації втручання працівників служби у діяльність платників, зокрема, завдання не тиснути на бізнес, а сприяти його розвитку. Позиція фіскальної служби базується на підтриманні відкритого діалогу з бізнесом для обговорення проблемних для суб’єктів господарювання питань та спільного пошуку оптимальних шляхів їх вирішення.

Під час заходу особлива увага була приділена темі своєчасності сплати податків, зборів та платежів до бюджетів різних рівнів. Також обговорювалися хвилюючі питання для бізнесу: відшкодування податку на додану вартість, електронне адміністрування ПДВ, сплата земельного податку та легалізація заробітної плати.

Спілкування платників податків та представників Чернігівської ОДПІ було результативним та корисним для обох сторін. Податківці прагнуть вести відкритий й конструктивний діалог з платниками та досягати повного порозуміння.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини