Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 21:09:32

Поліція Чернігова "на гарячому" затримала домушників

19.10.2016   07:33

Патрульні Чернігова спільно з оперативниками відділу кримінальної поліції Чернігівського відділу поліції прямо на місці злочину затримали двох гастролерів, які намагалися обікрасти квартиру чернігівця.

Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Чернігівського відділу поліції майор поліції Олексій Клунко, на лінію «102» надійшло повідомлення, що в під’їзді однієї з багатоповерхівок в районі заводу автозапчастин двоє невідомих намагаються проникнути в чужу квартиру.

На місце події негайно виїхав наряд патрульних поліцейських. Прибувши на виклик, правоохоронці побачили, як двоє чоловіків поспіхом вибігають з під’їзду.

Їх затримали та попросили пред’явити документи. Виявилося, що ці двоє приїхали до обласного центру з Сумщини. Як вони пояснили поліцейським, нічого «поганого» вони в під’їзді не робили.

Але провівши поверхневий огляд, патрульні виявили в кишенях «гастролерів» інвентар «домушників» — рукавички, відмички, ліхтарик та викрутку. Затриманих доставили до Чернігівського відділу поліції.

Вже в ході подальшої перевірки оперативники встановили, що ці двоє взагалі не ті, за кого себе видають. А документи у одного з них взагалі підроблені. Раніше судимий за крадіжку 31-річний киянин пред’явив фальшивий паспорт селянина з Сумської області. А от його напарник і ровесник дійсно живе на Сумщині, але носить інше прізвище.

Правоохоронцям чоловіки зізналися, що нещодавно переїхали на Чернігівщину та оселилися в одному з сіл Чернігівського району, а до міста приїхали задля скоєння квартирної крадіжки. За іронією долі власник квартири, яку зловмисники збиралися обікрасти, був дома і повідомив поліцію.

Побачивши у вікно патрульне авто, крадії спробували непомітно вислизнути з під’їзду, але не вийшло.

Олексій Клунко повідомив, що за фактом спроби крадіжки та підробки документів відкриті кримінальні провадження відповідно за ст. 15 ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) та ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів чи використання підроблених документів).

Санкції статей передбачають: за крадіжку від трьох до шести років ув’язнення, за підробку - від штрафу аж до обмеження волі до двох років.

Триває досудове розслідування та перевірка крадіїв на причетність до інших подібних злочинів на території Чернігова.
 

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини