Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 07:19:02

Тренер з фітнесу продавав заборонені препарати

28.04.2012   11:27

В Чернігові працівники сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Чернігівського міськвідділу міліції затримали тренера з фітнесу за продаж заборонених препаратів. 30-річний працівник одного з місцевих фітнес-клубів замість того, щоб дбати про здоров’я своїх клієнтів, збував їм анаболіки.

Як розповів начальник Чернігівського міського відділу внутрішніх справ полковник міліції Олександр Алістратов, тренер через Інтернет купував за 80 гривень таблетки “Данабол” та “Туранабол”, що містять сильнодіючу речовину метандієнол, а продавав удвічі дорожче.

Ці препарати нібито пришвидшують ріст м’язів, але натомість уражають печінку, викликають механічну жовтяницю, судоми, зниження лібідо та ще цілий набір побічних ефектів. Відпускаються таблетки суворо за рецептом.

Про те, що препарати заборонені, тренер добре знав, тому дотримувався суворої конспірації. Таблетки збував тільки вузькому колу знайомих, які постійно у нього займалися. Про такий додатковий заробіток не знали ані колеги з фітнес-клубу, ані дружина, – каже Олександр Алістратов.

Однак горе-тренеру не пощастило, під час оперативно-профілактичної операції на нього вийшла міліція. Працівники сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Чернігівського міськвідділу здійснили дві оперативні закупки чудо-анаболіків і затримали торгівця “на гарячому”.

Схоже, тепер двоє його маленьких дітей на певний час залишаться без батька, адже частина 3 статті 321 Кримінального кодексу України, за якою порушено кримінальну справу, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Ольга Чижова та СЗГ УМВС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини