Тренер з фітнесу продавав заборонені препарати
В Чернігові працівники сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Чернігівського міськвідділу міліції затримали тренера з фітнесу за продаж заборонених препаратів. 30-річний працівник одного з місцевих фітнес-клубів замість того, щоб дбати про здоров’я своїх клієнтів, збував їм анаболіки.
Як розповів начальник Чернігівського міського відділу внутрішніх справ полковник міліції Олександр Алістратов, тренер через Інтернет купував за 80 гривень таблетки “Данабол” та “Туранабол”, що містять сильнодіючу речовину метандієнол, а продавав удвічі дорожче.
Ці препарати нібито пришвидшують ріст м’язів, але натомість уражають печінку, викликають механічну жовтяницю, судоми, зниження лібідо та ще цілий набір побічних ефектів. Відпускаються таблетки суворо за рецептом.
Про те, що препарати заборонені, тренер добре знав, тому дотримувався суворої конспірації. Таблетки збував тільки вузькому колу знайомих, які постійно у нього займалися. Про такий додатковий заробіток не знали ані колеги з фітнес-клубу, ані дружина, – каже Олександр Алістратов.
Однак горе-тренеру не пощастило, під час оперативно-профілактичної операції на нього вийшла міліція. Працівники сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Чернігівського міськвідділу здійснили дві оперативні закупки чудо-анаболіків і затримали торгівця “на гарячому”.
Схоже, тепер двоє його маленьких дітей на певний час залишаться без батька, адже частина 3 статті 321 Кримінального кодексу України, за якою порушено кримінальну справу, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.
Ольга Чижова та СЗГ УМВС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.