Прикордонники виявили двох таджиків та киргиза, які незаконно намагалися перетнути українсько-білоруський кордон
На Чернігівщині співробітники Держприкордонслужби затримали трьох порушників, які намагалися перетнути державний кордон України з порушеннями.
Так, сьогодні вночі дільничним інспектором прикордонної служби відділу прикордонної служби «Добрянка», при спробі порушення державного кордону України, затримано двох іноземців, що намагалися оминувши пункт пропуску «Нові Яриловичі», пішки потрапити до Білорусі.
Порушниками виявилися 48-річний громадянин Таджикистану та 45-річний громадянин Киргизстану, які порушили правила перебування в Україні іноземних громадян та осіб без громадянства. В обох правопорушників при собі були паспортні документи, але у громадянина Таджикистану термін дії паспорту вже скінчився.
Після притягнення порушників кордону Ріпкинським районним судом до адміністративної відповідальності за статтею 204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» Кодексу України про адміністративні правопорушення їх буде примусово видворено з України.
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.