Щодо захворюваності на ГРВІ та грип
З 01.10.2016р.розпочався моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.
Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.
За 40 тиждень 2016 року в області захворіло 3836 осіб, з них 2481 дитина, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 93,4%. Госпіталізовано 118 осіб, з них 93 дітей (78,8%).
По м. Чернігову захворіло 1876 осіб, з них дітей - 1255, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 93,7%.
Матеріал від хворих у вірусологічну лабораторію не надходив.
Вакцина для профілактики грипу в аптечних закладах області відсутня.
Ситуація знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».
Останні новини Чернігівщини
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 11:46
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
Чернігів отримав 15 одиниць спецтехніки для екстреного відновлення в межах спільного проєкту з JICA 11:24
Українські громади продовжують посилювати технічну спроможність для ліквідації наслідків обстрілів у межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції.
На Чернігівщині у найбільшому в Україні лісовому селекційно-насіннєвому центрі офіційно запустили лінію висіву 11:06
У Горбачівському лісництві ДП «Ліси України» в Кіптях працює Чернігівський лісовий селекційно-насіннєвий центр.
«Таке партнерство треба масштабувати»: начальник ОВА провів зустріч із делегацією Фінляндії 10:32
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів зустріч із заступником державного секретаря МЗС Фінляндії Пасі Хеллманом.
На Чернігівщині внаслідок атаки росіян поранена жінка: поліція документує наслідки 10:08
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівщину безпілотниками.