Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 17:09:56

Вшанували пожежників-ліквідаторів

27.04.2012   07:50

Їх називають справжніми героями, адже саме вони першими йшли у двобій з ядерним монстром, що вийшов з-під контролю. 26 квітня співробітники Територіального управління МНС та Управління Держтехногенбезпеки в області вшановували пожежників-ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Головний рятувальник Чернігівщини  Володимир Муха зазначив, що одними з перших у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи брали участь 343 чернігівських пожежники, серед яких 42 працівника було відзначено високими нагородами.

- Держава та МНС України не забувають про своїх ліквідаторів. На сьогоднішній день Кабінет міністрів України готує нову Чорнобильську програму, яка передбачає не лише вирішення питань з подальшого подолання наслідків аварії, а й розв'язання проблем соціального захисту, зростання пенсійних виплат ліквідаторам. Ми завжди будемо підтримувати ветеранів служби і надавати їм всіляку допомогу, - підкреслив керівник Територіального управління МНС.

Здоров'я, наснаги та бадьорості духу всім ветеранам та їхнім сім'ям побажав учасник ліквідації аварії на ЧАЕС - начальник Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Юрій Чеповський.
Окрім теплих слів подяки та побажань, були вручені нагороди. "За відвагу в надзвичайній ситуації" ІІ ступеня нагороджений ветеран служби Володимир Вишняк. Почесними грамотами МНС України відзначені ліквідатори Петро Ткач, Петро Бабенко та Володимир Татарчук. Крім того, за мужність і героїзм, виявлені під час ліквідації аварії на Чорнобильської АЕС та з нагоди річниці катастрофи, від імені голови Чернігівської обласної ради Володимир Муха вручив Юрію Чеповському та Юрію Білику почесні грамоти з пам'ятними знаками.

По закінченню зустрічі, відбулося покладання квітів до "Меморіалу Пам'яті" на фасаді ТУ МНС в області, а також біля меморіального каменя на вулиці, названій на честь померлого пожежника-ліквідатора підполковника Анатолія Григоренка та на кладовищі до могил ліквідаторів.

Керівництво та особовий склад Територіального управління МНС  та Управління Держтехногенбезпеки поклали квіти на Алеї Героїв біля пам'ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які проходили за участю керівництва обласної державної адміністрації, обласної ради, міськвиконкому, відомчих організацій та громадськості.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.