Повернулися спецпризначенці, які два місяці несли службу в Маріуполі
Чергова ротація роти спеціального призначення «Чернігів» після виконання бойових завдань в зоні АТО повернулася додому.
Зранку 30 вересня автобус з бійцями роти поліції спеціального призначення «Чернігів» прибув до рідного міста. В зоні відповідальності спецпризначенці патрулювали місто, виконували завдання на передовій та охороняли стратегічно важливі об’єкти, які підтримують життєзабезпечення більш як півмільйонного Маріуполя.
На майданчику біля будівлі ГУНП в Чернігівській області спецпризначенців зустрічали керівництво Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, родичі та колеги.
Старший ротаційної групи майор поліції Сергій Єрмак доповів заступнику начальника ГУНП в Чернігівській області підполковнику поліції Олександру Лосю про виконання бійцями поставлених завдань та благополучне повернення додому. Керівник привітав бійців з поверненням, подякував за сумлінне несення служби та побажав добре відпочити в родинному колі.
Зустріч продовжилася приємним моментом — Дмитро Лось вручив подяки МВС України поліцейським, які відзначилися під час виконання бойових завдань в зоні АТО. А двом бійцям роти «Чернігів», які відбили напад на стратегічний об’єкт і затримали порушника, заступник начальника ГУНП вручив пам’ятні подарунки – наручні годинники.
Після завершення всіх офіційних заходів бійці вирушили здавати зброю та амуніцію. Наразі на спецпризначенців чекає атестація, яку їх колеги вже пройшли. Після неї бійці підуть у короткострокову відпустку, щоб відновити сили та приступити до виконання обов’язків уже на мирній Чернігівській землі.
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.