Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 травня, 21:59:27

Громадська рада при ГУ ДФС у Чернігівській області долучилась до обговорення проблемних питань ведення бізнесу

30.09.2016   09:18Агенцiя

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області відбулось відкрите засідання Громадської ради, в якому взяли участь начальник фіскальної служби області Олексій Барановський та керівники ведучих підрозділів.

На засіданні був присутній заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур, а також депутати обласної ради, представники аграрного сектору та підприємці.

Розглядали проблемні питання, що виникають у роботі суб’єктів господарювання.

Начальник Головного управління ДФС у Чернігівській області Олексій Барановський повідомив присутнім про стан наповнення бюджетів та основні напрямки роботи. Зокрема зазначив, що фіскальна служба області щомісячно забезпечує у середньому 450 млн. грн. надходжень  до державного та місцевих бюджетів. Загалом протягом 8 місяців поточного року платниками області сплачено 3,6 млрд. грн. податків та зборів.

- Ми налаштовані на взаємодію з бізнесом, який сумлінно сплачує податки  та партнерські стосунки, - зазначив Олексій Барановський.
Арсен Дідур наголосив на важливості вивчення та вирішення проблемних питань аграрного сектору області. Зокрема, оподаткування аграрного сектору.

Аграрії вийшли з пропозицією стосовно запровадження системи оподаткування у залежності від площі сільськогосподарських угідь, що забезпечить прозорість та спростить адміністрування податків. Також висловлювалися щодо внесення законодавчих змін, спрямованих на розвиток підприємництва.

Члени Громадської ради порушили питання легалізації робочих місць, зокрема на ринках. Як зазначила представник Чернігівської профспілки підприємців Олена Варнакова, нині деякі неплатники почувають себе досить комфортно. Тому робота фіскальної служби та позиція громадськості мають сприяти, щоб підприємці працювали в рівних умовах та сплачували податки. На це мають бути спрямовані і законодавчі зміни. Також висловлювали думку щодо необхідності збереження спрощеної системи оподаткування.

У ході зустрічі громадськість відмітила тенденцію до зміцнення партнерських стосунків між бізнесом та податківцями та внесли пропозиції по покращенню умов обслуговування платників  в АЦСК в Чернігівській області.

За результатами зустрічі прийнято рішення про звернення до центральних органів виконавчої влади з питань, які будуть сприяти покращенню умов ведення бізнесу.

Останні новини Чернігівщини

Національний мультипредметний тест-2023: на Чернігівщині 6776 зареєстрованих учасників 12:31

З 5 по 23 червня в Україні триватиме основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ). Детальну інформацію про час і місце його проходження учасники вже отримали у власних електронних кабінетах, створених під час реєстрації на тест.

На Чернігівщині позаштатні групи продовжують навчати громадян правилам безпеки

На Чернігівщині позаштатні групи продовжують навчати громадян правилам безпеки 12:26

Фахівці позаштатної групи Новгород-Сіверського районного відділу ГУ ДСНС України у Чернігівській області провели навчання з мінної безпеки для працівників одного з приватного підприємства у м. Семенівка.

Облаштування світлофорного об’єкта, велодоріжок, автостоянки на прибудинковій території обговорила комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові 12:16

Постійно діюча комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові на черговому засіданні, яке відбулося 29 травня, розглянула дев'ять питань порядку денного. Більшість з них були підтримані, але з деякими рекомендаціями.

Чернігівські поліцейські повідомили про підозру молодику у пограбуванні пенсіонерки 12:11

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали 26-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях та пограбуванні 80-річної мешканки Чернігова.