Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 13:51:59

Коментар прокуратури щодо визнання судом незаконними дій правоохоронців під час обшуку КП "Чернігівводоканал"

29.09.2016   15:16

Щодо викладеної інформації про визнання судом незаконними дій слідчого під час обшуку КП «Чернігівводоканал» інформуємо про наступне.

Прокуратурою області спільно із УСБУ в області 7 вересня поточного року в рамках досудового розслідування по кримінальному провадженню на підставі рішення суду проведено обшук КП «Чернігівводоканал».

Під час обшуку із застосуванням відеофіксації слідчої дії посадові особи комунального підприємства фактично відмовилися надати представнику прокуратури визначені у рішенні суду документи та речі.

Реалізуючи надані Кримінальним процесуальним кодексом України повноваження слідчим вказані в рішенні суду документи та речі були виявлені та вилучені, про що складено протокол слідчої дії від підписання якого залучені представники КП «Чернігівводоканал» відмовилися. Водночас керівництво вимагало надання їм саме оригінал протоколу, що не передбачено чинним КПК України.

Слідчим прокуратури  після складання протоколу обшуку вжито заходів  щодо вручення керівництву підприємства його копії, від отримання якого вони відмовилися. Процесуальний документ у стислі строки (9 вересня) цінним листом з описом направлено до КП «Чернігівводоканал".

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини