Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 22:09:03

Про небезпеку при купівлі алкогольних напоїв невідомого походження

29.09.2016   13:58Агенцiя

Останнім часом у різних регіонах України почастішали випадки отруєння громадян неякісними алкогольними напоями з настанням летальних випадків від їх вживання.

Так, у Харківській області у період з 22 по 26 вересня 2016 року зафіксовано чисельні випадки отруєння людей алкогольним сурогатом, у тому числі, є факти загибелі осіб внаслідок інтоксикації фальсифікованим алкоголем.
   
У зв’язку з цим Головне управління ДФС закликає громадян подбати про власну  безпеку. Не купувати алкогольні напої на стихійних ринках, у місцях де відсутня ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, у приватних осіб або через мережу Інтернет.

У разі наявності інформації щодо фактів обігу алкогольних напоїв сумнівної якості інформацію просимо надавати у телефонному режимі до чергової частини оперативного управління ГУ ДФС у Чернігівській області за телефоном 651-479 або письмово (14000, м. Чернігів, вул. Реміснича, 11) для проведення відповідних заходів. Інформація приймається цілодобово.

Перелік СГД, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями розміщений на субсайті Головного управління ДФС у Чернігівській області за посиланням http://ch.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy.

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини