Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 12:08:18

Проект "Відповідальний вибір" у рамках "Бюджету участі" реалізується у Чернігові

29.09.2016   10:05

У Чернігівській міській раді пройшов круглий стіл на тему: «Відповідальний вибір: реалізація проекту в межах бюджету участі Чернігова».

У 2016 році в рамках «Бюджету участі» реалізується проект, що передбачає проведення первинної профілактики наркоманії, ВІЛ, СНІДу та злочинності  серед  8-класників 15-ти загальноосвітніх навчальних закладів міста, а також ряд інших заходів для учнів, студентів та педагогів.

Заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако привітав учасників круглого столу з успішною реалізацією проекту та підкреслив, що проект «Громадський бюджет» допомагає активній громадськості міста реалізувати свої ініціативи на користь громаді, а міська влада їм у цьому допомагає.

Як зазначив голова Громадської організації «Центр профілактики» «Вибір» Валерій Рябуха, особливістю проекту є залучення до його реалізації 33 тренерів-волонтерів з числа соціальних педагогів, студентів Чернігівського педагогічного університету та курсантів пенітенціарної системи, а також співпраця між державними організаціями та громадою Чернігова.

Під час круглого столу проведений звіт про хід виконання проекту та аналіз первинної профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності.

Учасникам проекту, які отримали теоретичну підготовку (20 годин) та провели 10 годин практичних уроків серед 8-класників шкіл міста, вручено сертифікати. Загалом, серед 15 шкіл міста, залучених до реалізації проекту, проведено 150 уроків профілактики наркоманії, ВІЛ, СНІДу та злочинності.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини