Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 12:55:45

Бездіяльність слідчого визнано незаконною

29.09.2016   08:08

На початку вересня ЗМІ повідомляли про обшук, який відбувся в адміністративному приміщенні КП «Чернігівводоканал».

Після проведення обшуку керівництво КП виступило з заявою, в якій вказало на не професіональні дії  слідчого в ОВС слідчого відділу прокуратури Чернігівської області радника юстиції Шкільнюк О.М.
Розглянувши скаргу КП «Чернігівводоканал», Новозаводський районний суд м. Чернігова таки визнав незаконною бездіяльність слідчого в ОВС слідчого відділу прокуратури Чернігівської області і зобов’язав його виправити ситуацію.

Нагадаємо, що слідчим відділом прокуратури Чернігівської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №42016270000000308 від 25.08.2016 за фактом зловживання службовим становищем особами, які очолювали КП «Чернігівводоканал» в період з 2004-2016 роки, внаслідок яких, на думку слідства, державним інтересам заподіяно збитки на суму 33 млн. грн. (ч. 2 ст. 364 КК України).

Як зазначено в офіційному повідомленні прокуратури області, яке було оприлюднене вже після проведення обшуку, поводом для відкриття провадження стало «погашення КП «Чернігівводоканал» кредитних зобов’язань по договорах субкредитування перед МБРР в сумі понад 33 млн. грн., яке повністю відбулося за рахунок коштів субвенції з Держбюджету України, отриманої, як погашення заборгованості різниці в тарифах, у той час як отримані від споживачів кошти підприємство використало на власні потреби».

КП «Чернігівводоканал» звернулось до суду зі скаргою фактично на бездіяльність слідчого у нездійсненні процесуальної дії, яку він зобов’язаний вчинити.

В обґрунтуванні скарги було зазначено, зокрема, що 07.09.2016 року на підставі ухвали слідчого судді було проведено обшук на підприємстві, але другого примірника протоколу обшуку разом із доданим до нього описом вилучених документів надано не було, в чому керівництво КП вбачало певні ризики для подальшої господарської діяльності стратегічно важливого підприємства міста.
Розглянувши скаргу КП «Чернігівводоканал», суд її задовольнив повністю.

Зокрема в тексті Ухвали Новозаводського районного суду м. Чернігова сказано наступне: «Визнати незаконною бездіяльність слідчого в ОВС слідчого відділу прокуратури Чернігівської області Шкільнюка О.М. щодо невручення 07.09.2016 року другого примірника протоколу обшуку разом із доданим до нього описом вилучених документів та тимчасово вилучених речей (за наявності) представнику КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради».

Примірник протоколу з описом вилучених документів за Ухвалою суду слідчий в ОВС слідчого відділу прокуратури Чернігівської області Шкільнюк О.М. повинен вручити представнику КП «Чернігівводоканал» в адміністративній будівлі підприємства вже найближчим часом.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини